Mobilni Doradcy Ubezpieczeniowi 
___________________________________________________________

Ubezpieczenia komunikacyjne. W ofercie multiagencji  znajdziecie Państwo ubezpieczenia komunikacyjne znakomitej większości Towarzystw Ubezpieczeń w Polsce. Jesteśmy przekonani, że zaspokoją potrzeby wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Począwszy od obowiązkowego OC w dobrej cenie i z wygodnym procesem zakupu dla klienta, poprzez OC z dodatkowymi ryzykami (NNW, Assistance, Kluczyki, Ochrona Prawna, Kradzież), kończąc na pełnych pakietach ubezpieczeń komunikacyjnych. W naszej ofercie są produkty zarówno Towarzystw tradycyjnych, jak i wywodzących się z modelu direct. Agenci multiagencji  dysponują dedykowanymi zniżkami partnerskimi dla swoich Klientów. 

Agenci  mają do swojej dyspozycji pełną paletę produktów oferowanych przez współpracujące z nami Towarzystwa Ubezpieczeń. Są to zarówno ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów indywidualnych, firmowych, ubezpieczenia flot oraz produkty  dedykowane pojazdom w leasingu i finansowanym kredytem bankowym. Ubezpieczamy nie tylko samochody, ale również wszelkie pojazdy lądowe

 

 

Ubezpieczenia majątkowe.

MDU-Unilink  to pełna oferta ubezpieczeń mienia, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Jeżeli jest ryzyko ubezpieczane przez Towarzystwa w Polsce, na pewno znajdziecie je Państwo w ofercie Unilink. W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty chroniące mienie klientów, począwszy od prostych i standardowych ubezpieczeń mieszkań, poprzez ubezpieczenia rolne, skończywszy na szytych na miarę ubezpieczeniach mienia przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości i branży.

 

 

 

 Ubezpieczenia dla Firm. Każdą firmę można u nas  ubezpieczyć - zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, małe i średnie przedsiębiorstwo jak i korporację. Agenci Unilink SA mają bowiem dostęp do pełnej gamy produktów ubezpieczeniowych dla firm, wiodących Towarzystw Ubezpieczeń w Polsce. W ofercie tej są standardowe ubezpieczenia OC przedsiębiorstw, ubezpieczenia finansowe, pracownicze, jak i ubezpieczenia nietypowych ryzyk, nietypowych klientów czy też nietypowych branż. Co istotne zwłaszcza w tej kategorii produktowej, naszych Agentów wspierają  merytorycznie i organizacyjnie, dedykowani do współpracy  Opiekunowie Towarzystw Ubezpieczeń.