Unilink&Życie  To  wyselekcjonowane oferty ubezpieczeń życiowych, na wypadek ciężkiego zachorowania , niezdolności do pracy ,  gromadzenia oszczędności na emeryturę oraz  przyszłości finansowej dziecka  ; skierowana przede wszystkim do szerokiego grona klientów zarówno z przeciętnym polskim portfelem, jak i klientów bardziej zamożnych. Już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie bedą Państwo  mogli ubezpieczyć  to co najdroższe - życie i zdrowie oraz zadbać o dodatkową emeryturę poza obowiązkowym systemem ubezpieczeń.

Już teraz skorzystaj z porównywaki i kalkulatora ubezpieczeń grupowych i na życie online !

W ciągu 3 minut wypełnisz prosty formularz i otrzymasz 5 ofert które porównujesz i wybierasz najlepsze dla Ciebie rozwiązanie! 

   KALKULATOR I PORÓWNYWARKA UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE I GRUPOWYCH!

W naszej ofercie znajdują się unikalne ubezpieczenia dodatkowe pozwalające rozszerzyć zakres ochrony oraz zapewnić Państwu i najbliższym wyższe wsparcie finansowe w trudnych chwilach .  Co ważne, wszystkie  produkty są obsługiwane przez licencjonowanych konsultantantóww trakcie i po sprzedaży. Agenci wyposażeni są w mobilne narzędzia do kalkulowania i polisowania oferty bezpośrednio u Klienta, włączając w to uproszczony  proces  oceny ryzyka i  ankiet medycznych . Oferta obejmuje najlepsze produkty oferowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.